مرکز سگهای شکاری
کیفیت و اصالت
                                                          
درباره وبسایت

با سلام و سپاس از حسن انتخاب خوانندگان گرامی این وب سایت ،این مجموعه از سال 93 اقدام به واردات خالص ترین نژاد سگهای شکاری از قبیل پوینتر انگلیسی ،پوینتر آلمانی و ستر انگلیسی از کشور ترکیه و اروپا به ایران نموده است،هدف این مجموعه ابتدا تحقیق در مورد انواع سگهای شکاری موجود در جهان و انتخاب بهترین خط خونی همان نژاد بوده که تصاویر گویای همه چیز هست.
مدیر وبسایت : مهندس رهنما
نویسندگان
آمار وبسایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ارتباط تله پاتیکی با حیوانات 

حیوانات قادر هستند نیت ها ، احساسات ، تصاویر و یا افکار ما را که در پس کلمات نهفته است دریافت کنند . در عصر حاضر ، اکثر مردم نیاز به ارتباط با سایر موجودات زنده را درک کرده اند و ارتباط میان انسان و حیوانات معنا و لزوم بیشتری یافته است . ما می توانیم چیزهای زیادی از حیوانات بیاموزیم و از آن ها یاد بگیریم که چگونه با نظم و تعادل در زمین زندگی کنیم  مهندس رهنما. کسانی که عاشق حیوانات هستند ، ارتباط تله پاتیک مستقیم با حیوانات را باعث بالا رفتن میزان فهم و درک ، لذت برقراری یک ارتباط خارق العاده و داشتن همراهی خوب در زندگی خود می دانند . ارتباط تله پاتیکی ، انتقال و ارسال مستقیم احساسات و عواطف ، افکار و تصاویر ذهنی از فاصله می باشد . حیوانات علاوه بر اینکه از طریق رفتارهای بدنی و زبان های پیچیده خود با هم ارتباط برقرار می کنند ، قادرند ارتباطی تله پاتی در میان خود و یا با انسان ها ایجاد نمایند . انسان ها در زندگی اجتماعی عموما از زبان شفاهی و لفظی برای انتقال افکار و احساسات خود استفاده می کنند ، این در حالی است که ما انسان ها با توانایی های تله پاتیکی زاده می شویم ولی زمانی که زبان های گفتاری را می اموزیم مهندس رهنما، توانایی تله پاتیکی خود را فراموش می کنیم یعنی این توانایی در همان کودکی از بین می رود (مهندس رهنما). ولی با عشق ورزی به حیوانات و داشتن تمایل به آموختن مجدد این توانایی ، میتوانیم ارتباط تله پاتیکی را با حیوانات برقرار کنیم . کلمه ی حیوان  از ریشه ی یونانی animaگرفته شده که به معنی سرچشمه ی زندگی ، هوا ، نفس ، روح و موجود زنده است . با شناخت هستی و ماهیت روحی حیوانات می توان تبادلات تله پاتیک آن ها را راحت تر کرد . حیوانات قادر هستند نیت ها ، احساسات ، تصاویر و یا افکار ما را که ر پس کلماتمان نهفته است دریافت کنند ، در حالی که آن ها هیچ چیزی از کلامی که می گوییم نمی فهمند . محققان متخصص در زمینه فراروانشناسی حیوانات اعتقاد دارند که ما قادر هستیم ارتباط تله پاتیکی با معنایی با حیوانات خود داشته باشیم . یکی از محققان معتقد است که تله پاتی بین حیوانات و انسان ها متفاوت نیست . یکی از رموز موثر در ارتباط برقرار کردن با طبیعت ، پاکسازی درون ، چه از نظر ذهنی و چه از نظر احساسی است . برای برقراری ارتباط ، با قلب خود بشنوید ، با احساسات صحبت کنید و اطمینان داشته باشید که می توانید در ذهن خود تصویری از آن چه دوست دارید ترسیم نمایید و احساسات و عواطف خود را قلبا برایشان بفرستید . اگر قصدتان این باشدکه پیام به ان ها برسد این اتفاق حتما رخ خواهد داد . اساس ارتباط برقرار کردن با حیوانات در چند نکته خلاصه می شود ؛ آرام ، ساکت و پذیرا باشید . اگر این حالت چنان در شما قوی باشد که ارتباط برقرار شود ، پیام ها ارسال و دریافت خواهد شد . 

نکاتی در بالا بردن ارتباط تله پاتیکی با حیوانات 

1- به حیوانات احترام بگذاریم ، با این که ان ها از نظر شکل فیزیکی متفاوت هستند ولی از نظر پتانسیل و ماهیت وجودی و روحی ، شبیه ما انسان ها هستند . 
2- حیوانات از لحاظ هوش قدرت تفکر و سایر ماهیت ها از انسان ها پست ترند ، این نگرش ما را از امکان ارتباط با حیوانات دور می کند . ما باید آن ها را موجوداتی با هوش بدانیم و بگذاریم خودشان را برای ما بیان کنند . به این شکل ارتباطمان قوی تر شده و افزایش می یابد.
3- با تحسین کیفیات روحی حیوانات مثل عشق ، ایثار ، قدردانی ، وفاداری ، عدم خودخواهی و خود بینی ، هوش و .. کل ارتباطمان با حیوانات تغییر می یابد . 
4- پذیرا و متواضع باشیم و بگذاریم حیوانات به ما چیزهایی بیاموزند . 

آیا حیوانات دارای قابلیت های روحی – روانی هستند و یا تنها از نظر حسی در سطح بالایی قرار دارند ؟
روپر شلدریک نظریه پرداز معاصر و نویسنده ی کتاب " سگانی که می دانند صاحبانشان کی به خانه می آیند " اعتقاد دارد که حیوانات هم دارای همان توانایی های انسان ها می باشند اما آن ها را به فراموشی سپرده اند . 
وی ادراک مربوط به حیوانات را به سه مقوله ی اصلی تقسیم بندی کرده است :
1- تله پاتی : ارتباط روحی که برخی از حیوانات با صاحبان خود برقرار می کنند . با استفاده از این توانایی ، حیوانات به طور مثال از محل زندگی صاحبان خود مطلع می شوند . 
2- حس جهت یابی : این توانایی در مورد برخی از حیوانات برای ارتباط با صاحبانشان وجود دارد . کبوترها مثال خوبی برای این موضوع هستند که در مسافرت های طولانی ، واقعا قدرتمند عمل میکنن .
3- پیش گویی : بعضی از حیوانات توانایی و قدرت تشخیص و پیشگویی وقایع مانند زلزله را دارند .


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات